Escape Room - Pokój zagadek Kraków

To rodzaj gry logicznej w czasie rzeczywistym, gdzie Ty i Twoi znajomi zostajecie zamknięci w tajemniczym pokoju, z którego macie za zadanie się wydostać albo w niezamkniętym pomieszczeniu musicie wykonać określone zadanie, po drodze rozwiązując łamigłówki, które doprowadzają do celu. Trudność polega na wyszukaniu w swoim otoczeniu wszelkich możliwych wskazówek, rozwiązaniu ciągu zagadek, które krok po kroku przybliżają do celu. Czy burza mózgów zaowocuje serią błyskotliwych pomysłów i pozwoli na realizację zadania, czy raczej spowoduje kłótnie i niesnaski wewnątrz grupy? Przekonajcie się sami – escape room to fantastyczna zabawa dla grupki znajomych! 

Aranżacja wnętrza, jak również muzyka, klimat escape roomów i oryginalne rekwizyty z łatwością pozwalają na „wejście w buty” głównych bohaterów fabuły każdego z naszych pokoi.

Żeby nie było zbyt trudno, rozgrywka jest w pewien sposób moderowana. Pokoje wyposażone są w kamery, które monitorują przebieg zabawy. Dodatkowo w pomieszczeniach znajdują się telefony, za pomocą których można poprosić o podpowiedź. Istnieje również możliwość ich wyświetlenia na monitorach znajdujących w pokojach.

Zoltar  Park spełnia wymogi przeciwpożarowe (posiadamy zautomatyzowany system ppoż., a obiekt wyposażony jest w czujniki dymu oraz odpowiednią liczbę gaśnic). Mieścimy się w lokalu użytkowym, co nakłada na nas obowiązek regularnych przeglądów wszelkich instalacji użytkowych — posiadamy pełną dokumentację.
Nasze Escape Roomy nie są klasyczne, ponieważ drzwi nie są zamykane na klucz. Zadaniem jest odnalezienie przedmiotu urządzenia a nie "ucieczka" z pokoju.

ESCAPE ROOM NOWA HUTA - CZYŻYNY

Zapraszamy do jedynych w Nowej Hucie Escape Room'ów! Zaprojektowane w Zoltar Parku pokoje mieszczą się w podziemiach dawnego Kina Świt, wybudowanych jeszcze w słusznie minionej epoce PRL-u. 

Obecnie dawne schrony to już nie tylko zabytek i relikt przeszłości. Daliśmy im "drugie życie" przesiąknięte wschodnią historią i surowym klimatem lat 60-80., aranżując dwa wyjątkowe escape room'y. Pokoje, swoim oryginalnym scenariuszem oraz wystrojem, odwołują się do przeszłości i przeznaczenia, jakie temu - niegdyś nowemu miastu - nadali architekci.

Przez Wami: "Szpieg z PRL-u" oraz "Atomowa groza" 

Jeśli chcecie przenieść się w czasie do końcówki minionego wieku w Nowej Hucie, poczuć ten wyjątkowy klimat i równocześnie spróbować swoich sił w niebanalnych łamigówkach, to nie mogliście lepiej trafić!

Escape Room Kraków: Szpieg z PRL-u

Szukasz kryminalnego scenariusza, który pozwoli Ci poczuć się niczym Sherlock rodem z PRL-u? Realistyczne akcesoria, wyposażenie pokoju oraz nastrojowa muzyka, wprowadzą Cię w tajemniczą atmosferę szpiegowskiej intrygi, której początkiem jest pojmanie grupy oficerów wywiadu. 

Łatwo nie będzie. Zakuci w kajdanki w pokoju przesłuchań możecie grzecznie czekać na "rozmowę" z legendą obcego wywiadu - agentem Gałganem lub... zacząć działać i odkryć tajne plany...

  • od 2 do 5 os.
  • cena: 90 zł za 2 os. / 120 zł za 3 os. / 140 zł za 4 os. / 150 zł za 5 os.
  • czas trwania: 45 min, poziom trudności: średniozaawansowany
  • od 14. roku życia

 

Escape Room Kraków: Atomowa groza

Chcesz uratować Nową Hutę i jej mieszkańców przed tym co wydarzyło się w Chernobylu?

Nie od dziś wiadomo, że Nowa Huta to nie tylko widoczne na pierwszy rzut oka, budzące podziw arterie architektury modernizmu i socrealizmu. To także cala sieć schronów połączonych tunelami, gdzie ponad 10 % mieszkańców może schronić się na wypadek wojny czy też ataku... nuklearnego! 

Gdy nieprzyjaciel postanowi uruchomić proces zagłady, tam gdzieś w czeluściach podziemnego miasta, leży klucz to uratowania Nowej Huty. W Was ostatnia nadzieja. Wyłączcie reaktor zanim będzie za późno...

  • od 2 do 5 os.
  • cena: 100 zł za 2 os. / 135 zł za 3 os. / 160 zł za 4 os. / 175 zł za 5 os.
  • czas trwania: 60 min, poziom trudności: trudny
  • od 14. roku życia